DËRGONI NJË EMAIL

NA TELENONI

+86-15502131225
Hefei AgroChina
Shtëpi / Grupi AgroChina / Hefei AgroChina
Hefei AgroChina Chemical Industry Co, LTD.i vendosur në parkun e ekonomisë rrethore në Hefei, Provinca Anhui, mbulon një sipërfaqe prej 40 hektarësh me një sipërfaqe totale ndërtimi prej 25,000 metrash katrorë dhe një investim total prej 131 milionë juanë.Aktualisht, aftësia e përpunimit dhe prodhimit të formulimeve të pesticideve është 12,000 ton / vit me një prodhim vjetor prej 250 milion juanë.

Avantazhi i tij është pozicioni gjeografik superior, transporti i përshtatshëm dhe burimet e bollshme.Kompania jonë në parkun e ekonomisë rrethore i cili ndodhet në lindje të Hefeit, në jug ngjitur me liqenin Chao, në lindje është 'rrethi ekonomik i Deltës së lumit Yangtze'.Për më tepër, ai ka tre sisteme gjithëpërfshirëse të transportit që janë autostrada, hekurudha e specializuar dhe rruga ujore e artë.Në mënyrë që produktet tona të mund të arrijnë shpejt në aeroportin dhe portin periferik.Qymyri i tij i pasur, kripa, burimet e energjisë elektrike, shkenca dhe teknologjia e fortë, kultura e spikatur ofrojnë mbrojtje të favorshme për prodhimin tonë të qëndrueshëm.

Pajisje të avancuara prodhimi dhe produkte me cilësi të lartë.Pajisjet e Prodhimit të Pluhurit kanë llojin më të avancuar, të gjelbër, inteligjent dhe plotësisht të mbyllur të Sistemit të Frezimit dhe Përzierjes Jet, i cili formoi linjën e prodhimit të Integrimit nga lënda e parë në produktin e përfunduar.Linja e mbushjes së pluhurit përdor gjithashtu kontrollin automatik inteligjent plotësisht të mbyllur dhe transportimin e pluhurit me sistemin vakum në maksimum për të siguruar cilësinë dhe për të eliminuar pluhurin.Linja e prodhimit të paketimit të lëngshëm është linja e prodhimit automatik më të avancuar inteligjente në Kinë dhe ka sjellë një rënie të madhe në kostot e punës për njësi kur prodhohen produkte me cilësi të lartë.

E orientuar nga njerëzit, zbatohet mbrojtja e mjedisit.Duke iu përmbajtur 'modernizimit dhe standardit të lartë' si qëllim, kompania bën përpjekje dhe kosto të mëdha për të krijuar këtë fabrikë shtëpiake të klasit të parë të kopshtit.Përpara ndërtimit, kompania shpenzon posaçërisht 5 milionë RMB për të ndërtuar një stacion për trajtimin e ujërave të zeza, duke centralizuar të gjithë prodhimin dhe ujërat e zeza shtëpiake për të trajtuar dhe duke siguruar që ato të përmbushin standardet e shkarkimit.Këtu mund të shihni: Një bimë kopshti me ajër të pastër me erë të pastër dhe punonjës të Agrochina•Yifeng që punojnë dhe jetojnë me kënaqësi.

Me produkte të bollshme dhe prodhim të garantuar, Ne, AgroChina Group, kemi më shumë se 20 agrokimike.

Tel: +86-21-62526212
Wechat: 15502131225
Mob: +86-15502131225
Email: info@agrocn.com
Shtoni: Dhoma 207, No664 Xinhua Rd, Changning District, Shanghai, PRChina

Navigacion i shpejtë

Produktet

Kodi QR

E drejta e autorit © Shanghai AgroChina Chemical Co., Ltd.Të gjitha të drejtat e rezervuara.  Harta e faqes